Vilmos véleménye:
„Fireworks CS 3 vásároltam meg, mivel weboldalak készítésével foglalkozom. Az oktató anyag segítségével sikerült elsajátítanom a program fortélyait. A színvonalasabb weblap készítését tette lehetővé számomra.”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
János véleménye:
„Az adobe fireworks oktató videó nagyon jó.”
Antal véleménye:
„Én AutoCAD2d és 3d, Inventor és Photoshop videokat vásároltam. Nagyon jók a videók.”