Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Sándor véleménye:
„Érthető, világos, részletes.”
Andrea véleménye:
„Köszönöm a CD-t, már bele is néztem. Nagyon színvonalas kiadvány!
Természetesen beépítem a tanegységembe.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”