György véleménye:
„Nekem nagyon sok segítséget adott a szoftver használatához.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Gábor véleménye:
„Az autocad (2d) oktató videót rendeltem meg. A megrendelés előtt megnéztem az összefoglaló videót és belenéztem a bemutató videóba. Az oktató videóba azt kaptam ami az előzetesek alapján vár az ember! Jól felépített logikusak és követhetőek a leckék. Összességébe véve tetszett a az oktató videó és számomra hasznosnak bizonyult,”
Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Zsolt véleménye:
„AutoCAD videót vásároltam meg és nagyon meg vagyok elégedve vele. Közérthető, szemléletes az anyag, bár egy kicsit keveslem a gyakorlati feladatokat.”
Péter véleménye:
„Nem értem még a végére de nagyon hasznos és pont ezt vártam.”