Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”
András véleménye:
„Teljesen nulláról kezdtem és tényleg jó oktatóra leltem a DVD-kben, szakítottam rá időt, hogy többször is végignézzem, begyakoroljam a tanultakat. Jónak tartom, hogy saját időbeosztásban haladhattam, vissza kerestem ahányszor csak akartam azokat amiket nem annyira értettem, illetve, bármikor szükségem van belőlük valamire, ismét elő tudom szedni azokat az anyagrészeket, amik az adott képhez hasznosak! 6500Ft-ért természetesen megéri. Amint lesz időm, hogy a munkám és családom mellett tudjak foglalkozni a programokkal, megveszem a PS titkok speciális effekteket és a weblapszerkesztés 1-4 et is.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”