Nóra véleménye:
„Én alapvetően az After Effects program elsajátítása végett vásároltam meg a videót. A tananyag elsajátítása még folyamatban van, de nagyon jónak bizonyult!
Talán annyit jeleznék ezzel kapcsolatban, hogy esetlegesen template-k használatával tudnám kiegészíteni az anyagot, bár megjegyezném, hogy kérésre készült ilyen oktató anyag. Ezt mindenféleképp beletenném az anyagban, mert számomra nagyon hasznosnak bizonyult. A programban lépésről lépésre ismerkedtem meg az anyaggal, és eddig csak pozitív sikerélményem van. A rendelkezésre állásáért pedig külön köszönet!”
András véleménye:
„Teljesen nulláról kezdtem és tényleg jó oktatóra leltem a DVD-kben, szakítottam rá időt, hogy többször is végignézzem, begyakoroljam a tanultakat. Jónak tartom, hogy saját időbeosztásban haladhattam, vissza kerestem ahányszor csak akartam azokat amiket nem annyira értettem, illetve, bármikor szükségem van belőlük valamire, ismét elő tudom szedni azokat az anyagrészeket, amik az adott képhez hasznosak! 6500Ft-ért természetesen megéri. Amint lesz időm, hogy a munkám és családom mellett tudjak foglalkozni a programokkal, megveszem a PS titkok speciális effekteket és a weblapszerkesztés 1-4 et is.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Éva véleménye:
„Nagy örömömre megérkezett ma a DVD, köszönöm szépen.
Nagyon tetszik, rendkívül hasznos segítőtársam lesz a program tanulásában.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”