Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Rózsa (logopédus) véleménye:
„A Mondd ki szépen CD-t megkaptam, amiért köszönetemet fejezem ki!
Munkám során nagy hasznát fogom venni.
További tevékenységéhez erőt és egészséget kívánva maradok tisztelettel.”