Sándor véleménye:
„Úgy gondolom, fizetőképes kereslet lenne az AtrCam nevű programra oktató videójára is, az általam ismert körben 20-30 felhasználót sejtek.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Norbert véleménye:
„Évek óta használom az Autocad-et, használat közben tanultam, az oktatóanyag finomít a tudásomon. Használom a 3D-t is, megyek majd tovább...”
Attila véleménye:
„A CorelDraw új a számomra, mert eddig rajzban csak raszteres programokat használtam. Még csak az oktató videó elején vagyok, de eddig nagyon tetszik.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”