Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Mária véleménye:
„Érthető, nagyszerű.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Ágnes véleménye:
„Photoshopot töltöttem le és most a corel X4-et tanulom. Még van pár program amit letöltöttem, de még nem használtam. Mint ahogy pontoztam megvagyok elégedve mindennel idáig.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”