László véleménye:
„Számomra nagyon hasznos volt, sok jó, hasznos dolgot tanultam meg belőle.”
Vilmos véleménye:
„A Fireworks CS3 nagyon jó volt, könnyen érthető és jól használható volt.”
Dénes véleménye:
„Tetszett, jó az előadásmód és a tananyag nagy része, egyedüli problémám az elméleti részekkel volt, amik szerintem kicsit rövidre sikerültek.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”