István véleménye:
„Köszönöm nagyon jól használható mind amit eddig megrendeltem.”
Andrea véleménye:
„Köszönöm a CD-t, már bele is néztem. Nagyon színvonalas kiadvány!
Természetesen beépítem a tanegységembe.”
László véleménye:
„A Corel és Fireworks videókat rendeltem és nagyon tetszettek.”
Attila véleménye:
„A CorelDraw új a számomra, mert eddig rajzban csak raszteres programokat használtam. Még csak az oktató videó elején vagyok, de eddig nagyon tetszik.”
László véleménye:
„Számomra nagyon hasznos volt, sok jó, hasznos dolgot tanultam meg belőle.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”