György véleménye:
„Excel 2003, Excel 2007, word 2007 közérthető, jól felépített.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Lajos véleménye:
„Az AUTOCAD összeállítás FANTASZTIKUSan JÓ.
Arányosnak tartom a tagozódást. Példaszerű az elmélet és gyakorlat aránya.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”