Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”