Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Kálmán véleménye:
„Invertor rajzoló programnak az oktató videóját is megvásárolnám. Engem főleg a műszaki oktató anyagok érdekelnek. Az autocad térbeli ábrázolásának gépész oktató videója is érdekelne.”
András véleménye:
„Teljesen nulláról kezdtem és tényleg jó oktatóra leltem a DVD-kben, szakítottam rá időt, hogy többször is végignézzem, begyakoroljam a tanultakat. Jónak tartom, hogy saját időbeosztásban haladhattam, vissza kerestem ahányszor csak akartam azokat amiket nem annyira értettem, illetve, bármikor szükségem van belőlük valamire, ismét elő tudom szedni azokat az anyagrészeket, amik az adott képhez hasznosak! 6500Ft-ért természetesen megéri. Amint lesz időm, hogy a munkám és családom mellett tudjak foglalkozni a programokkal, megveszem a PS titkok speciális effekteket és a weblapszerkesztés 1-4 et is.”
Antal véleménye:
„Én AutoCAD2d és 3d, Inventor és Photoshop videokat vásároltam. Nagyon jók a videók.”
Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Gábor véleménye:
„Fireworks: Szintén nagyon jó, talán pár példával még több lehetne, de a videó keretein belül nem biztos, hogy lehetne”