Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
András véleménye:
„A videók pont azt nyújtották nekem, amit vártam tőlük. A szerző nagyon jól dolgozta ki a tanmenetet, amit szigorúan követ, nem csapong a témák között, olyan élményt nyújtva ezzel, illetve az előadásmódjával, mintha élő tanfolyamon vennék részt. Kiválóan magyaráz, részletesen taglalja a feldolgozandó anyagrészeket - néha talán kissé túlságosan is -, szépen beszél (nem mellékes szempont!), amit mond, azonnal érthető. Látszik, hogy élvezi, amit csinál, és ez a lelkesedés átragad rám is. A beharangozott folytatásokra biztos vevő vagyok.”
János véleménye:
„Falusi hatvanhét éves gyerek vagyok.Csak télen érek rá tanulni.Fenti témakörbe
rövidesen, rendelek még egy cd-t.”
Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”