Szabó család véleménye:
„Olyan régóta kerestünk olyan oktató anyagot, melynek segítségével otthon is tudunk gyakorolni. Most végre van ilyen!”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
György véleménye:
„Tanulj hatékonyan oktató videóval: Excel 2007 oktatóvideót vásároltam meg, már alig várom a PowerPoint 2007 megjelenését. A videó jól érthető, részletes, hibát nem igen tudnék mondani.”
Vigh Józsefné véleménye:
„A photoshop videót rendeltem meg. Jól lehet követni az egér segítségével a lépéseket, érthető és könnyen tanulható. Előnye, hogy amit nem értek vissza vihetem és még egyszer megnézhetem. A tanfolyamon minden sokkal gyorsabb nem ennyire érthető. Én nagyon örülök, hogy megvettem ezt a programot. A szerkesztőnek csak gratulálni tudok.”
József véleménye:
„Nagyon jó. Meg vagyok vele elégedve.”
Géza véleménye:
„Az excel diagramok bemutatása részletesebb is lehetne (pl. trendvonalak, közelítések, vegyes típusú diagramok használata egy diagramon belül).
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: ez egy kezdőknek szóló videó, amibe ennyi fért, a felsorolt témák inkább egy haladó oktató videó tárgyát képezik.)”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”