Vilmos véleménye:
„A Fireworks CS3 nagyon jó volt, könnyen érthető és jól használható volt.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Dénes véleménye:
„Ez a videó nagyon tetszett, főleg a magyarázat és a programozás megszerettetésére irányuló szó- és kifejezéshasználat; egyetlen problémám vele, hogy még nincs folytatása. :)”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Tamás véleménye:
„Az Autocad oktatóvideót vettem meg. Nagyon jól lehet vele tanulni. Tervezem a 3D-s verzió és más videók megvásárlását is.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”