Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Szabó család véleménye:
„Olyan régóta kerestünk olyan oktató anyagot, melynek segítségével otthon is tudunk gyakorolni. Most végre van ilyen!”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Róbert véleménye:
„Tetszett. Néha kicsit szájbarágós, de bizonyára vannak akiknek erre van szükségük. Jó ötletek vannak benne. Látszik, hogy Tamás profi és szereti, amit csinál.”
János véleménye:
„Falusi hatvanhét éves gyerek vagyok.Csak télen érek rá tanulni.Fenti témakörbe
rövidesen, rendelek még egy cd-t.”