Vigh Józsefné véleménye:
„A photoshop videót rendeltem meg. Jól lehet követni az egér segítségével a lépéseket, érthető és könnyen tanulható. Előnye, hogy amit nem értek vissza vihetem és még egyszer megnézhetem. A tanfolyamon minden sokkal gyorsabb nem ennyire érthető. Én nagyon örülök, hogy megvettem ezt a programot. A szerkesztőnek csak gratulálni tudok.”
József véleménye:
„Korábban nem használtam még oktató videót. A photoshop - webdesign illetve CSS videót rendeltem meg. Mindkettő jól használható. A jó tematika, gyakorlatias, érthető és könnyen tanulható anyagot eredményezett. Gratulálok a készítőknek.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Ágnes véleménye:
„Photoshopot töltöttem le és most a corel X4-et tanulom. Még van pár program amit letöltöttem, de még nem használtam. Mint ahogy pontoztam megvagyok elégedve mindennel idáig.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Ádám véleménye:
„Photoshop tanfolyamot rendeltem. Nagyon tetszett a tematika, az összeállítás, látszik, hogy Tamás nem először használta a Photoshopot-ot. A tartalom tökéletes, rengetegszer megnéztem már a videókat. Szép munka, várom a további kiadásokat is.”