Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Andrea véleménye:
„Aktív használója vagyok a Photoshopnak, sok dolgot már ismertem, de mivel eddig nem könyvből tanultam ezért a bonyolultabb munkákban nagyon nagy segítséget nyújtott a videó. Bár egyelőre Eddig a PS első részét és a 2. részét vásároltam meg, de tudom, hogy a többi részt is meg fogom venni.”
Kálmán véleménye:
„Mindent rendben találtam és kielégítette tudáshiányomat.”
Gábor véleménye:
„Az Autocad videót vettem tőletek, mint értékeltem alapvetően jónak tartom. Elég jól átfedi a fő témákat.”