Erika véleménye:
„Hálás köszönet a cd-ért, megkaptam! Használni is fogom a logopédiai munkámban, nagyon örültem!!!”
Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Gábor véleménye:
„Az Autocad videót vettem tőletek, mint értékeltem alapvetően jónak tartom. Elég jól átfedi a fő témákat.”