Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
András véleménye:
„Teljesen nulláról kezdtem és tényleg jó oktatóra leltem a DVD-kben, szakítottam rá időt, hogy többször is végignézzem, begyakoroljam a tanultakat. Jónak tartom, hogy saját időbeosztásban haladhattam, vissza kerestem ahányszor csak akartam azokat amiket nem annyira értettem, illetve, bármikor szükségem van belőlük valamire, ismét elő tudom szedni azokat az anyagrészeket, amik az adott képhez hasznosak! 6500Ft-ért természetesen megéri. Amint lesz időm, hogy a munkám és családom mellett tudjak foglalkozni a programokkal, megveszem a PS titkok speciális effekteket és a weblapszerkesztés 1-4 et is.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Edina véleménye:
„Mind a 4 videó igen hasznos volt tanulmányaimban (autocad, word, excel, powerpoint).”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”