László véleménye:
„Számomra nagyon hasznos volt, sok jó, hasznos dolgot tanultam meg belőle.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Vilmos véleménye:
„Weblap készítés, 1. rész-HTML oktató videó leckéi nagyon jól fel van építve. Korábban egy kicsit rázósan ment az informatika, mostanában meg egy saját weboldalt készítek, úgy gondolom ez az oktató videó az informatika tanulás másképpen, nagyon megérte az árát. A hozzá kapcsolódó oktató videókat is tervezem megvenni.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Szabolcs véleménye:
„A videó megérkezett és rendkívül értékes, hasznos segítséget kaptam.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”