Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Attila véleménye:
„Köszönöm, meg kaptuk a kezdő tánctanfolyamról a DVD-t, melynek nagy hasznát vettem már a párommal. Ezúton szeretném megrendelni a haladó tánctanfolyam DVD-t is.”
Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”