Nóra véleménye:
„Én alapvetően az After Effects program elsajátítása végett vásároltam meg a videót. A tananyag elsajátítása még folyamatban van, de nagyon jónak bizonyult!
Talán annyit jeleznék ezzel kapcsolatban, hogy esetlegesen template-k használatával tudnám kiegészíteni az anyagot, bár megjegyezném, hogy kérésre készült ilyen oktató anyag. Ezt mindenféleképp beletenném az anyagban, mert számomra nagyon hasznosnak bizonyult. A programban lépésről lépésre ismerkedtem meg az anyaggal, és eddig csak pozitív sikerélményem van. A rendelkezésre állásáért pedig külön köszönet!”
Krisztián véleménye:
„Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igaz csak az 1. DVD-t néztem meg, de már azon is rengeteg új infót kaptam. Tetszett hogy az elejétől mutattátok be a dolgokat, mi hogy működik és világosan is magyaráznak a videókon. Építészetre járok, és már csak a modellezés hiányzik az AutoCAD tudásomból. Ez a DVD összeállítás nagyon megfelelt erre a célra. Köszi!”
Endre véleménye:
„AutoCAD oktatóvideót vásároltam Önöktől és teljesen érthető, logikusan felépített anyagot kaptam kézbe! Várom az AutoCAD 3D-s változatát, remélem nemsoká megrendelhetem Önöktől! :-)”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
Béla véleménye:
„Érthetően, magyarázza el a program működését. Példákkal mutatja be, látható.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”