Kálmán véleménye:
„Invertor rajzoló programnak az oktató videóját is megvásárolnám. Engem főleg a műszaki oktató anyagok érdekelnek. Az autocad térbeli ábrázolásának gépész oktató videója is érdekelne.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
András véleménye:
„A videók pont azt nyújtották nekem, amit vártam tőlük. A szerző nagyon jól dolgozta ki a tanmenetet, amit szigorúan követ, nem csapong a témák között, olyan élményt nyújtva ezzel, illetve az előadásmódjával, mintha élő tanfolyamon vennék részt. Kiválóan magyaráz, részletesen taglalja a feldolgozandó anyagrészeket - néha talán kissé túlságosan is -, szépen beszél (nem mellékes szempont!), amit mond, azonnal érthető. Látszik, hogy élvezi, amit csinál, és ez a lelkesedés átragad rám is. A beharangozott folytatásokra biztos vevő vagyok.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Mária véleménye:
„A Photoshop titkok sorozat nagyon gondosan összeállított anyag, ami a képszerkesztés minden területét érintette. Nagyon fontos dolog, hogy az oktatónak kellemes, nyugodt a hangja.”
Péter véleménye:
„Nem értem még a végére de nagyon hasznos és pont ezt vártam.”