Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
András véleménye:
„A videók pont azt nyújtották nekem, amit vártam tőlük. A szerző nagyon jól dolgozta ki a tanmenetet, amit szigorúan követ, nem csapong a témák között, olyan élményt nyújtva ezzel, illetve az előadásmódjával, mintha élő tanfolyamon vennék részt. Kiválóan magyaráz, részletesen taglalja a feldolgozandó anyagrészeket - néha talán kissé túlságosan is -, szépen beszél (nem mellékes szempont!), amit mond, azonnal érthető. Látszik, hogy élvezi, amit csinál, és ez a lelkesedés átragad rám is. A beharangozott folytatásokra biztos vevő vagyok.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS 3 vásároltam meg, mivel weboldalak készítésével foglalkozom. Az oktató anyag segítségével sikerült elsajátítanom a program fortélyait. A színvonalasabb weblap készítését tette lehetővé számomra.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”