Kálmán véleménye:
„Mindent rendben találtam és kielégítette tudáshiányomat.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Andrea véleménye:
„Köszönöm a CD-t, már bele is néztem. Nagyon színvonalas kiadvány!
Természetesen beépítem a tanegységembe.”
Attila véleménye:
„A Photoshop összes eddig megjelent részét megvásároltam. A videókat összességében 5-ös skálán 4.5-re értékelném.”
Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”