Norbert véleménye:
„Nagyon jók a videók, csak kicsit kevés a választék. Például CAD programokon belül csak az Autocad van. Tudom ez egy elég álltalános program, amit sok mindenki tud sokmindenre használni, de nagy igény lenne egyéb akár speciálisabb Mérnök CAD programokra. Én például ArchiCAD, Nemetschek programoknak nagyon örülnék, és szerintem még nagyon sokan vagyunk így ezzel!”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Brigitta véleménye:
„Photoshop, Firerworks videok: Jól tagolt, érthető, ötletes és a gyakorlatban hasznosítható.”