Géza véleménye:
„Az oktató videót érezhetően profi, a témát szerető szerző készítette. Tapasztalatom szerint legjobb türelmesen végignézni a teljes anyagot (mint egy szakkönyvet végigolvasni), csak a felhasználó türelmetlensége (ő is szeretne már egy jó videót öszevágni) miatt ez nem igazán sikerül.
A legjobb lenne egy részletes szöveges (pl. doc formátumú) tárgymutató a videóról, vagyis így egy konkrét kis szerkesztési trükk bármikori gyors kikeresése lehetséges lenne A video ára nem sok annak, aki az így szerzett tudásból anyagi hasznot is tud húzni, otthoni használatra (pl. nekem) kicsit drága, de nagyon sokat tanultam belőle és jól szórakozom vele, így nem panaszkodok. Ügyes marketing huncutság az Adobe Effect-re és a Photoshop-ra való többszöri utalás (nekem is kedvem lenne jól megismerni ezeket a programokat), de ehhez még nincs meg minden lehetőségem. Gratulálok a szerzőnek ezen munkájához.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Péter véleménye:
„Jól követhető, alapos, gondos kivitelezés.”
Sándor véleménye:
„Az AutoCAD oktatót vásároltam meg tőletek. Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel is és a többi ingyen videóval is. Most szándékozom több videót is megrendelni tőletek. Csak így tovább!”
László véleménye:
„Köszönöm a cd-t. A kis unokám nyári gyakorlása megoldódott vele.
Nagyon szeret a számítógéppel játszani és gyakorolni.”