Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”