Tamás véleménye:
„Három napom volt hogy felkészüljek az AutoCAD vizsgára (a lustaságom miatt nulla tudással), de az AutoCAD videóval sikerült! Köszi!”
Róbert véleménye:
„Tetszett. Néha kicsit szájbarágós, de bizonyára vannak akiknek erre van szükségük. Jó ötletek vannak benne. Látszik, hogy Tamás profi és szereti, amit csinál.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
János véleménye:
„Az adobe fireworks oktató videó nagyon jó.”
Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
Andrea véleménye:
„Köszönöm a CD-t, már bele is néztem. Nagyon színvonalas kiadvány!
Természetesen beépítem a tanegységembe.”