Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Zoltán véleménye:
„Alaposan magyaráz és precízen, tehát a program apróbb részleteit is bemutatja. Ez szerintem hasznos.”
András véleménye:
„Nagyon jó. Gergő tökéletesen magyaráz, de ahogy korábban írtam, kissé túlságosan is. Többször ismétel dolgokat a videókban. Ez egy élő tanórán erény, de egy videónál sokszor felesleges többletidő. A hallgató úgyis újra játssza a filmet, ha valami elsőre nem lenne tiszta. Az elsőre is érthető előadás miatt nekem nem volt szükségem erre. Persze minden ember más, lehet, hogy a többi hallgatónak pont ez jön be.”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”