Dezső véleménye:
„A vásárolt AutoCAD video elnyerte tetszésemet, bár még vannak ködös foltok, de remélem a gyakorlások során elmúlnak.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”
Csaba véleménye:
„Abszolút mértékig tartalmaz minden információt, egyértelmű, alapos, a gyakorló feladatok alapján minden elsajátítható.”
Mónika véleménye:
„Jó minőségű a felvétel. Nem akad meg. Jó, hogy a témák külön-külön is megtekinthetők. Alaposan átbeszéli az egyes fejezeteket. Sok apró hasznos trükköt is megmutat a nagy témákon kívül. Kicsit lassúnak találtam az előadás menetét, de gondolom ez emberfüggő. Én elégedett vagyok. Köszönöm!”