László véleménye:
„Nagyon tetszett az anyagban az, hogy nekem magyarázott, engem oktatott nem pedig magának mondta el hangosan, hogy éppen mit csinál.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Géza véleménye:
„Az oktató videót érezhetően profi, a témát szerető szerző készítette. Tapasztalatom szerint legjobb türelmesen végignézni a teljes anyagot (mint egy szakkönyvet végigolvasni), csak a felhasználó türelmetlensége (ő is szeretne már egy jó videót öszevágni) miatt ez nem igazán sikerül.
A legjobb lenne egy részletes szöveges (pl. doc formátumú) tárgymutató a videóról, vagyis így egy konkrét kis szerkesztési trükk bármikori gyors kikeresése lehetséges lenne A video ára nem sok annak, aki az így szerzett tudásból anyagi hasznot is tud húzni, otthoni használatra (pl. nekem) kicsit drága, de nagyon sokat tanultam belőle és jól szórakozom vele, így nem panaszkodok. Ügyes marketing huncutság az Adobe Effect-re és a Photoshop-ra való többszöri utalás (nekem is kedvem lenne jól megismerni ezeket a programokat), de ehhez még nincs meg minden lehetőségem. Gratulálok a szerzőnek ezen munkájához.”
Gyula véleménye:
„A Photoshop oktató videóival nagyon meg voltam elégedve. Minden feladat érthetően és világosan el volt magyarázva. Csak gratulálni tudok Tamásnak, remek munkát végzett. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki most ismerkedik a photoshoppal.”
József véleménye:
„Korábban nem használtam még oktató videót. A photoshop - webdesign illetve CSS videót rendeltem meg. Mindkettő jól használható. A jó tematika, gyakorlatias, érthető és könnyen tanulható anyagot eredményezett. Gratulálok a készítőknek.”
Kálmán véleménye:
„Mindent rendben találtam és kielégítette tudáshiányomat.”
Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”