Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Géza véleménye:
„Az oktató videót érezhetően profi, a témát szerető szerző készítette. Tapasztalatom szerint legjobb türelmesen végignézni a teljes anyagot (mint egy szakkönyvet végigolvasni), csak a felhasználó türelmetlensége (ő is szeretne már egy jó videót öszevágni) miatt ez nem igazán sikerül.
A legjobb lenne egy részletes szöveges (pl. doc formátumú) tárgymutató a videóról, vagyis így egy konkrét kis szerkesztési trükk bármikori gyors kikeresése lehetséges lenne A video ára nem sok annak, aki az így szerzett tudásból anyagi hasznot is tud húzni, otthoni használatra (pl. nekem) kicsit drága, de nagyon sokat tanultam belőle és jól szórakozom vele, így nem panaszkodok. Ügyes marketing huncutság az Adobe Effect-re és a Photoshop-ra való többszöri utalás (nekem is kedvem lenne jól megismerni ezeket a programokat), de ehhez még nincs meg minden lehetőségem. Gratulálok a szerzőnek ezen munkájához.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Gábor véleménye:
„Elégedett vagyok vele. Nagyon tetszik az előadó stílusa. Nyugodt és követhető tempót diktál, élmény tőle tanulni. Remélem még sok értékes oktatóvideót kapunk tőle. :-) Hamarosan megvásárlom a Photoshop titkok első részét is.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”
Gábor véleménye:
„Eddig a Fireworks CS3-at rendeltem meg, nagyon jó, részletes és alapos, könnyen érthető, megvoltam vele elégedve.”