Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
László véleménye:
„Én a Tanulj hatékonyan oktatóvideóval: AutoCAD című DVD-t vásároltam meg.
A leírtak szerint makulátlan minőségű és állapotú lemezt kaptam a postázás után. Az oktatóanyagok az alapoktól kezdik az oktatást és elég részletesen jól érthető módon adják át számunkra a tananyagokat. Valóban tartalmaz olyan információkat amely a rutinos AutoCad felhasználók számára is hasznos lehet. Amit én hiányoltam a videóból (de lehet, hogy egyszeri végignézés után átsiklottam felette), hogy a méretarány szerinti nyomtatást nem taglalja elég részletesen.
Összességében nézve egy nagyon hasznos oktatóanyag, amit mindenkinek csak ajánlani tudok, akinek szüksége van AutoCAD tudásra.”
Attila véleménye:
„A CorelDraw új a számomra, mert eddig rajzban csak raszteres programokat használtam. Még csak az oktató videó elején vagyok, de eddig nagyon tetszik.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Sándor véleménye:
„Úgy gondolom, fizetőképes kereslet lenne az AtrCam nevű programra oktató videójára is, az általam ismert körben 20-30 felhasználót sejtek.”