Géza véleménye:
„Az oktató videót érezhetően profi, a témát szerető szerző készítette. Tapasztalatom szerint legjobb türelmesen végignézni a teljes anyagot (mint egy szakkönyvet végigolvasni), csak a felhasználó türelmetlensége (ő is szeretne már egy jó videót öszevágni) miatt ez nem igazán sikerül.
A legjobb lenne egy részletes szöveges (pl. doc formátumú) tárgymutató a videóról, vagyis így egy konkrét kis szerkesztési trükk bármikori gyors kikeresése lehetséges lenne A video ára nem sok annak, aki az így szerzett tudásból anyagi hasznot is tud húzni, otthoni használatra (pl. nekem) kicsit drága, de nagyon sokat tanultam belőle és jól szórakozom vele, így nem panaszkodok. Ügyes marketing huncutság az Adobe Effect-re és a Photoshop-ra való többszöri utalás (nekem is kedvem lenne jól megismerni ezeket a programokat), de ehhez még nincs meg minden lehetőségem. Gratulálok a szerzőnek ezen munkájához.”
Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
Andrea véleménye:
„Köszönöm a CD-t, már bele is néztem. Nagyon színvonalas kiadvány!
Természetesen beépítem a tanegységembe.”
Mária véleménye:
„A 2007 Excelt vasaroltam meg ami nagyon bejott, nagyon erthetoen volt magyarazva. Remelem csinalnak egy folytatast is amiben melyebben el lehet merulni.”
Vilmos véleménye:
„A Fireworks CS3 nagyon jó volt, könnyen érthető és jól használható volt.”
Gábor véleménye:
„A Weblap készítés, 3. rész - CSS videó nagyon hasznos volt számomra, jól érthető és részletes(néha túlságosan is :) de ez nem probléma).”
Gábor véleménye:
„Jól felépített tematika. Érthető magyarázat az anyagrészekhez. Jól hasznosítható tudásanyag.”