Edit véleménye:
„EXCEL 2003 és 2007 amit vásároltam, csak jót tudok írni róla. Könnyen érthető és hasznos tananyagok.”
István véleménye:
„Autocad, fireworks, corel draw: érthető, könnyen tanulható videók. Talán lehetnének bennük kicsit összetettebb, bonyolultabb példák bemutatása is lépésről-lépésre.
(A videotanfolyam.hu megjegyzése: mindegyikben vannak példák is, de az ennél bonyolultabb példák már inkább egy haladóknak szóló videóban kaphatnak helyet.)”
Gábor véleménye:
„A CorelDRAW videó nagyon jó, nagyon részletesen, valóban lépésről-lépésre halad. Én a Photoshopot könyvekből próbáltam megtanulni, amelyek körülbelül háromszor annyiba kerültek, mint a Ti DVD-tek és az eredményesség szerintem meg sem közelíti a videót.”
Róbert véleménye:
„Tetszett. Néha kicsit szájbarágós, de bizonyára vannak akiknek erre van szükségük. Jó ötletek vannak benne. Látszik, hogy Tamás profi és szereti, amit csinál.”
András véleménye:
„A videók pont azt nyújtották nekem, amit vártam tőlük. A szerző nagyon jól dolgozta ki a tanmenetet, amit szigorúan követ, nem csapong a témák között, olyan élményt nyújtva ezzel, illetve az előadásmódjával, mintha élő tanfolyamon vennék részt. Kiválóan magyaráz, részletesen taglalja a feldolgozandó anyagrészeket - néha talán kissé túlságosan is -, szépen beszél (nem mellékes szempont!), amit mond, azonnal érthető. Látszik, hogy élvezi, amit csinál, és ez a lelkesedés átragad rám is. A beharangozott folytatásokra biztos vevő vagyok.”
Dezső véleménye:
„A vásárolt AutoCAD video elnyerte tetszésemet, bár még vannak ködös foltok, de remélem a gyakorlások során elmúlnak.”
Vilmos véleménye:
„Fireworks CS 3 vásároltam meg, mivel weboldalak készítésével foglalkozom. Az oktató anyag segítségével sikerült elsajátítanom a program fortélyait. A színvonalasabb weblap készítését tette lehetővé számomra.”