Nóra véleménye:
„Én alapvetően az After Effects program elsajátítása végett vásároltam meg a videót. A tananyag elsajátítása még folyamatban van, de nagyon jónak bizonyult!
Talán annyit jeleznék ezzel kapcsolatban, hogy esetlegesen template-k használatával tudnám kiegészíteni az anyagot, bár megjegyezném, hogy kérésre készült ilyen oktató anyag. Ezt mindenféleképp beletenném az anyagban, mert számomra nagyon hasznosnak bizonyult. A programban lépésről lépésre ismerkedtem meg az anyaggal, és eddig csak pozitív sikerélményem van. A rendelkezésre állásáért pedig külön köszönet!”
Róbert véleménye:
„Tetszett. Néha kicsit szájbarágós, de bizonyára vannak akiknek erre van szükségük. Jó ötletek vannak benne. Látszik, hogy Tamás profi és szereti, amit csinál.”
József véleménye:
„Excel 2007-es videót vettem meg. Összességében tetszik, csak könnyebbséget okozna, ha egy-egy oktatórésznél kicsit részletesebb lenne a tartalomjegyzék. Sokat kellett tekernem, mire megtaláltam dolgokat. Ha esetleg odaírnátok, hogy a videóleckéknél a fontosabb ismereteket hány perc, másodpercnél lehet megtalálni az sokat segítene. Én legalábbis úg tanulok, hogy egyszer végignézem, és utána rákeresek. Nagy segítség lenne. Köszönöm, hogy megírhattam!”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Róbert véleménye:
„Photoshop sorozat nekem tetszett. Tanultam belőle pár jó dolgot.”