Tamás véleménye:
„Három napom volt hogy felkészüljek az AutoCAD vizsgára (a lustaságom miatt nulla tudással), de az AutoCAD videóval sikerült! Köszi!”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
János véleménye:
„Meg vagyok velük elégedve. Photoshop, Autocad, Excel.”
Mónika véleménye:
„A PHP már megvan. Eddig az első DVD-t vettem át. Eddig nagyon tetszik és sokat tanultam belőle. Nagyon jól magyaráz.”
László véleménye:
„Könnyen érthető, szemléltető, érdekes, előadásmód.”
Dénes véleménye:
„Nagyon tetszett. Az előadás módja briliáns, a sok gyakorlati példa jobban tanulhatóvá tette számomra a programot.”