Marianna véleménye:
„Az Excel 2007-t vettem meg először, aztán megrendeltem a 2003-as verziót is. Mind a kettő hasznos volt.”
Gábor véleménye:
„Jól felépített tematika. Érthető magyarázat az anyagrészekhez. Jól hasznosítható tudásanyag.”
Júlia véleménye:
„Photoshop oktatóvideókat rendeltem.Érthető,látványos, könnyen lehet vele tanulni.Tetszik,hogy a képek is csatolva vannak.”
Károly véleménye:
„Amit Tamás prezentál az rossz nem lehet! Csak így tovább! Rengeteget tanultam a videókból! Photoshop,Premiere,After Effects.”
Csaba véleménye:
„Abszolút mértékig tartalmaz minden információt, egyértelmű, alapos, a gyakorló feladatok alapján minden elsajátítható.”
Gábor véleménye:
„Eddig Az AutoCad oktatóanyagot vettem meg és nagyon érthetően, röviden, egyértelműen elmagyarázza az anyagot. Úgy érzem, hogy tízezreket spóroltam azzal, hogy nem kell elmennem egy tanfolyamra.”