Ádám véleménye:
„Photoshop tanfolyamot rendeltem. Nagyon tetszett a tematika, az összeállítás, látszik, hogy Tamás nem először használta a Photoshopot-ot. A tartalom tökéletes, rengetegszer megnéztem már a videókat. Szép munka, várom a további kiadásokat is.”
László véleménye:
„Számomra nagyon hasznos volt, sok jó, hasznos dolgot tanultam meg belőle.”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Péter véleménye:
„Photoshop CS4,érthető, jól követhető, tartalmilag még bővebb lehetne”
Katalin véleménye:
„Az oktató videók felépítése nagyon átgondolt, az anyagok egymásra épülve jól követhetők. A tananyagok végére a gyakorlatban is alkalmazható tudás birtokába jutottam.”
Zsolt véleménye:
„AutoCAD videót vásároltam meg és nagyon meg vagyok elégedve vele. Közérthető, szemléletes az anyag, bár egy kicsit keveslem a gyakorlati feladatokat.”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”