Zoltán véleménye:
„EXEL2003 és 2007, nagyon hasznos és jók voltak a videók. Köszönöm a szerkesztőknek, sajnos az árak kicsit borsosak, de a munka is igen kemény az ilyen minőségi programok elkészítéséhez.”
Tünde véleménye:
„A Fireworks-szel kezdtem és sokkal gyorsabban, hatékonyabban haladtam, mintha könyvből próbáltam volna megtanulni. Végigcsináltam mindent a 'videóval' és a végére használható tudást szereztem. A Weblap készítéssel folytatom. Ebbe még csak belenéztem, de nagyon jól felépített anyagnak találom.”
Miklós véleménye:
„A Weblapkészítés 1. részével már majdnem végeztem, csak a legjobbakat tudom mondani, jól összeállított, hasznos, könnyen érthető anyag.”
Erika véleménye:
„Webkészítés I,II
Jó, hogy amit nem sikerül rögtön memorizálni, az visszanézhető.
Vizuális típusú és előképzések nélküli embereknek is könnyen érthető.”
Zoltán véleménye:
„A videókat jónak találom. Lehet belőlük tanulni.”
Péter véleménye:
„Én kifejezetten a Photoshop oktatóvideókra voltam kíváncsi. Megdöbbentően szájbarágósak, nagy hasznukat vettem.”