József véleménye:
„Korábban nem használtam még oktató videót. A photoshop - webdesign illetve CSS videót rendeltem meg. Mindkettő jól használható. A jó tematika, gyakorlatias, érthető és könnyen tanulható anyagot eredményezett. Gratulálok a készítőknek.”
Szabolcs véleménye:
„Photoshop dvd-ket vettem meg teljesen jó sokat segített megérteni a programot és rávezetni a bonyolultabb folyamatokra.”
Tibor véleménye:
„Az AutoCAD 2D-t és 3D 1-et is megvásároltam. Mindkettővel nagyon elégedett vagyok! Aki ebből nem tudja megtanulni, az szerintem ne erőltesse! Várom a további CAD okosságokat, SOLID EDGE is érdekelne! További jó munkát kívánok!”
Zoltán véleménye:
„Nagyon hasznosnak találtam a Photoshop Titkok 1. és 3. oktató videokat. Számomra egyértelmű és könnyen haszhálhatók voltak. A videok mindig hiba nélkül indultak. A menü rendszere áttekinthető és nem okozott problémát a használata.”
Pál véleménye:
„A weblapkészítés videóit (is) megvettem. Az oktató (Gáll Gergely) szenzációsan tanít. Az anyag remekül van összeállítva. A videóitokat a többi elé sorolom. Alaposak, jól szerkesztettek. (Túl jónak tűnik a véleményem így visszaolvasva, pedig igaz.)”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”