Vilmos véleménye:
„Fireworks CS3 program használatáról vettem az oktató anyagot. Alapanyagnak kitűnő, ebből el tudnék képzelni egy haladó anyagot. Ahol a fotók manipulációjára helyezne több hangsúlyt, így kitudnám váltani az Adobe Photoshop CS3 használatát.”
Mónika véleménye:
„Jó minőségű a felvétel. Nem akad meg. Jó, hogy a témák külön-külön is megtekinthetők. Alaposan átbeszéli az egyes fejezeteket. Sok apró hasznos trükköt is megmutat a nagy témákon kívül. Kicsit lassúnak találtam az előadás menetét, de gondolom ez emberfüggő. Én elégedett vagyok. Köszönöm!”
Ákos véleménye:
„A photoshop-pal kapcsolatos videók nagyon jók és részletesek. Jól el tudtam kezdeni a photoshop-pal dolgozni, a munkaterület már ismerős, a többi már rajtam múlik.”
Tibor véleménye:
„Adobe oktatóanyagokat vásároltam (Fireworks, Photoshop, After Effects), meg vagyok velük elégedve.”
Csaba véleménye:
„Nagyon sokáig kerestem corel draw oktató videót, és teljesen véletlen találtam rátok.. Nagyon örültem, h. végre van és különösen annak, h. magyarul.... persze nincs gondom az angollal, de mégis csak magyarok vagyunk :-) Tetszik, hogy az alapoktól kezdődik a videó. Grafikusként én is nagyon sok új információval találkoztam a videóban, és véleményem szerint a témában teljesen kezdő is profitálhat. Az ára kimondottan elérhető volt számomra.”
György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Péter véleménye:
„Az autocad-et most próbálgatom, eddig nagyon bejön. Kb. az 1/4-nél járok. Ezzel sokkal lassabban haladok, mert itt sokkal többet kell gyakorolnom. De az érthető előadás és példák miatt rengeteg sikerélményt ad.”