György véleménye:
„Az Excel 2007 és a PowerPoint 2007 oktató videók részletesek, jól használhatóak.”
Mónika véleménye:
„A PHP már megvan. Eddig az első DVD-t vettem át. Eddig nagyon tetszik és sokat tanultam belőle. Nagyon jól magyaráz.”
Zita véleménye:
„Én a HTML 1 és 2 videókat vásároltam meg, ami nagyon tetszik, könnyen lehet tanulni vele. Egy zavaró dolog azért volt, ami nem ront a szakmai minőségen: van az anyagban néhány nyelvtani helytelenség.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Katalin véleménye:
„Gratulálok a munkátokhoz. Nagyon élvezem a tanulást veletek.
Nem vagyok időhöz kötve, nem kell utazásra pénzt és időt fordítanom.
A videókon nagyon jól érthetőek a magyarázatok, jól felépített a tematika és élvezhető az oktatók előadása. Jó a hang és kép minősége. Teljesen átlátható a tagolás, így könnyedén visszakereshető bármelyik anyagrész.
Az új ismeretek megértése sokszor ismétlést igényel, amit egy szűkre szabott tanfolyamon nem tudnak biztosítani. DVD-ről viszont saját tempóban haladhatok és bármikor újra átvehetem az anyagokat.
Azóta már rengeteg tőletek szerzett tudást alkalmazok a munkáimban.”
Judit véleménye:
„Az Autocad videót vettem meg, és meg vagyok vele elégedve. Nem volt számomra teljesen ismeretlen a program, de így is nagyon sokat tanultam belőle! Teljesen kezdőknek főként ajánlom! Egyszerűek, érthetőek a magyarázatok. Jó volna egy ezt folytató, haladóknak szóló videó!”
Krisztián véleménye:
„Eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, igaz csak az 1. DVD-t néztem meg, de már azon is rengeteg új infót kaptam. Tetszett hogy az elejétől mutattátok be a dolgokat, mi hogy működik és világosan is magyaráznak a videókon. Építészetre járok, és már csak a modellezés hiányzik az AutoCAD tudásomból. Ez a DVD összeállítás nagyon megfelelt erre a célra. Köszi!”